BioTabs Tabletid

Lisa ostukorvi
BioTabs muudab teie elu lihtsamaks. Taimede 100% orgaaniline kasvatamine muutub lapsemänguks ka algajatele. BioTabsi tabletid koosnevad tasakaalustatud orgaanilistest väetistest, nii et teie taimi toidetakse kogu tsükli vältel optimaalselt.
Isegi pikad õistaimed jäävad kogu kasvutsükli vältel ilusaks roheliseks värviks. Paljudel kasvatajatel on probleeme õitsemise 5. nädala paiku, kui mulla PH puhvrid on lagunenud.
Sel juhul taimede õitsemine aeglustub. BioTabs võimaldab teil selle sammu hõlpsalt vahele jätta ning hoida oma taimi rohelise ja tervena, et õitsemine oleks ülirohke.
Orgaaniliste väetiste tabletid BioTabs sisaldavad kõiki taimele vajalikke mineraale (N, P, K, S, Fe ..) koos kasulike bakteritega, mis hõivavad õhust lämmastikku ja parandavad fosfori imendumist, ning orgaanilisi aineid, mis soodustavad taime tervist .
BioTabs sisaldab kondipulbrit, verd, sulgi, kalu, looduslikke humiinhappeid, kasulikke baktereid ja aeglaselt vabanevat lämmastikku (ureaformi), mis parandab substraadi koostist ja aitab kaasa toitainete heale omastamisele, et tervislik kultuur oleks tervislik .
NPK 12–9–9
BioTabsi tablettide kasutamine:
Pottide puhul, mille maht on alla 40 liitrit, kasutage 1 BioTabsi tabletti 5 liitri substraadi kohta.
Suurte üle 40-liitriste pottide jaoks võite 10 liitri potimulla jaoks kasutada 2 BioTabsi tabletti.
Lükake BioTabsi tablett umbes 5 cm allapoole pinda, seejärel kastke taimi.
Kasvatamiseks mullas või kookosmullas, taimedes pottides või maa sees, toas või õues.