Bactrex 50g

Lisa ostukorvi24 €
BACTREX 50g saab kasutada hiljuti juurdunud pistikute või idandatud seemnete kaitsmiseks patogeenide, sealhulgas pythium, eest. Kasutage üks teelusikatäis liitri vee kohta. Ühes liitris töödeldakse 50 pistikut või seemikut.
BACTREX on BioTabsi orgaanilise kasvamise õitsemismeetodi komponent. Üksikasjalike juhiste ja selle kohta, kuidas saada BioTabs Bactrexi tootest optimaalset kasu, lugege palun BioTabsi käsiraamatut.
Sobib mulla- või kookosmullas kasvatamiseks, sise- ja välistingimustes kasvatamiseks, nii konteineris kui ka maa sees istutamiseks.
BACTREX on kuiv, vees lahustuv pulber, millel on palju kasulikke mulla- ja juuremikroobe (sealhulgas 6 Bacillus spp. Tüve), Trichoderma seeni ja aktinomütseetid. Need on valitud nende soovitava mõju tõttu mulla struktuurile ja viljakusele. Need spetsiaalsed juurebakterid on orgaaniliste katalüsaatoritega lahustuvas Yucca ekstraktis, et tagada juuretsooni kiire kolonisatsioon ja kasvu.
Lisaks kasulikele mullabakteritele sisaldab BACTREX ka erinevaid tõhusaid Trichoderma tüvesid.
Trichoderma on seeneliik, mis on kahjulik teatud teistele seentele, sealhulgas seentele, mis põhjustavad mõnede taimede seas haigusi. Sel põhjusel tuleks Trichoderma’d alati kasutada mullatöötlusena või vahetult pärast külvi või istutamist, et nad saaksid neid kahjulikke seeni enne haigust põhjustada. BACTREX sisaldab 8 erinevat bakterit, Trichoderma perekonna hallitust ja humiinhapet.
BACTREX on elus toode, pärast vees lahustamist tuleb lahus rakendada 6 tunni jooksul.
Ärge kasutage üle.
Control Unioni sertifitseeritud orgaaniline sisend.