TopMax 250 ml

Lisa ostukorvi10 €
Mis on Top · Max?
Selle 100% orgaanilise õitsemise stimulaatori kasutamiseks on kolm suurepärast põhjust. Esiteks sisaldab see koostisosi, mis aitavad suurendada õiekobarate tegelikku suurust ja kaalu. Teiseks paraneb toitainete omastamine. Ja kolmandaks, Top · Maxiga kasvatatud taimed annavad magusamaid, sileda maitsega kultuure.

See, kuidas see toitainete voolu aktiveerib, sõltub peamiselt sellest, kuidas see suudab mullas vabastada kaltsiumi, raua ja magneesiumi mineraale, mis stimuleerivad taime ainevahetust.

Huumus- ja fulvohapete eelised Top · Max
Üles · Max on uskumatult efektiivne selles sisalduvate humiinhapete tõttu. Nende hapete peamine allikas on iidne aine mullas, mida nimetatakse Leonardiidiks. See pärineb eelajaloolistest puudest ja taimestikust, mis õitses kivisöe perioodil, 300 miljonit aastat tagasi.

Fulvohapetel on ka erilised omadused, mis aitavad kaasa õie tervislikule kasvule. Need happed on võetud erakordselt rikkalikult maa sees leiduvatest hemaatkihtide allikatest. Nende loomulik elektrilaeng meelitab toitaineid ja mineraale nii mikrobioloogilises mullapõhjas kui ka kasutatud orgaanilistes väetistes.

Huumus- ja fulvohapped töötavad koos, et suurendada vanade taimerakkude energiat, stimuleerides samal ajal uute moodustumist.

Kuidas seda kasutada?
Top · Maxi saab kasutada kogu õitsemisperioodi vältel ja see toimib eriti hästi koos Biobizzi substraatsegudega.

Esimestel õitsemisnädalatel soovitame annust 1 ml liitri vee kohta. Saagikoristuse lähenedes ja enne loputamist võib annust suurendada 4 ml-ni liitri vee kohta. Parimate tulemuste saavutamiseks järgige meie ametlikku toitainete ajakava.rjelda
siin toodet ning lisa ⊕ nupust