All-Mix
Läbi müüdud
Mis on All • Mix®?
All • Mix® on tugevalt eelväetatud mullasegu. See on loodud selleks, et jäljendada rikkalikku välimulda koos täieliku mikroaktiivse ökosüsteemiga, kuid nii, et sellel oleks piisavalt jõudu, et säilitada taimede lopsakas kasv paar nädalat, ilma et oleks vaja lisaväetist. All • Mix® loob viljakad kasvutingimused aastaringselt. Kõik, mida me peame tegema, on luua täiuslik keskkond taimede õitsengu ergutamiseks.
Kuidas kasutada All · Mix®?
All · Mix® esmakordsel kasutamisel niisutage substraat ja laske seista 36 tundi. See annab aktiivväetisele Pre · Mix ™ ja selles sisalduvatele mikroorganismidele võimaluse alustada tööd enne taime sisenemist.
Hoidke muld kogu aeg kergelt soojas, kuna mulla temperatuuri vähendamine aeglustab mikroobide aktiivsust, mis raskendab taime kasvu. Iga kastmise vahel laske mullal kuivada. Kuna substraat kuivab, lisatakse värske õhk - ka muld peab hingama! All · Mix® Biobizz® toodete pH- ja EC-väärtust ei ole toodetud mineraalsoolade, vaid orgaaniliste elementidega. Neid orgaanilisi elemente on võimatu mõõta. Elementidel on aga isereguleeruv süsteem, mis hoiab väärtused õigel tasemel.