Oü Biohaldjas asutati 2012. aastal Eestis. Pakume orgaanilisi ja mineraalsed toitained. Esindame ainult selliseid kaubamärke, mida soovitatakse parima hinna ja kvaliteedi tagamiseks.
Pakume Biobizz ja BioTabs tooteid.
Biobizz:
Biobizz toob mahepõllunduse kõikidesse maailma nurkadesse
Biobizz World Wide Organics on pühendatud orgaaniliste väetiste tootmisele ja ekspordile, tagades iga meie loodud toote kõrgeima kvaliteedi ning ka tulemuse, mille kasvataja saab nende kasutamisel.
Meie visioon: Maa
Meie filosoofia on väga lihtne: panna orgaaniline põllumajandus jõudma võimalikult paljude inimesteni, et minimeerida mõju, mille me jätame maailmale, kus elame.
Alates mahetoodete valmistamisest 1992. aastal oleme püüdnud luua jätkusuutlikku põllumajandust, soodustada isemajandamist ja rõhutada looduslike toodete ja meetodite kasutamise olulisust kõige vajaliku saamiseks.
Meie missioon:
säästva põllumajanduse edendamine alates 1992. aastast
Biobizz sündis 1992. aastal Hollandis Groningenis. Sel ajal oli see väike pereettevõte, väiksema tootesarjaga, kuid toote DNA oli juba väga olemas.
Sellest ajast peale ei ole Biobizz kasvanud. Täna oleme kohal 64 erinevas riigis, kuid tunne on ikkagi perekonda kuulumine, sest kõik meeskonnaliikmed tunnevad üksteist ja teevad koostööd selle nimel, et Biobizz oleks jätkuvalt sektori juhtiv ettevõte.
Parim inimestele, ilma et see midagi Maale kahjulikku oleks
Usume, et põllumajandusel on aeg laborist lahkuda ja juurduda sinna, kuhu see kuulub: Maa. Iga kord, kui kasutate Biobizz'i, võite olla kindel, et ükski kahjulik element ei lõpeta läheduses asuvate vete saastumist ega hävita teie piirkonnas elusloodust, nautides samal ajal teie tervislikke taimi ja rikkalikku saaki.
Elame mahepõllunduses
Biobizz ei loo mitte ainult 100% mahetooteid mahepõllunduseks. Samuti julgustame häid tavasid oma toodete kasutamisel oma kasvuhoones.
Meie peamiste rajatiste lähedal on kasvuhoone, kus kasvatame köögivilju ja mõnda puuvilja, julgustades ennast harima ja hoolitsedes selle eest, et meie põllukultuurid oleksid alati puhtad, 100% orgaanilised ja keskkonda austavad.
See kasvuhoone on vaid üks paljudest kvaliteedikontrollidest, mida meie tooted läbivad. See on võimalus rakendada kõiki oma teadmisi praktikas ja näha, kuidas meie tooted töötavad parimal viisil.
Põllukultuurid, mille saame, on parim viis ringi sulgemiseks, alates meie toodete koostisosadest kuni meie taldrikutele jõudvate koostisosadeni.
Meie eesmärk
Biobizzi eesmärk on alati olnud ja saab olema mahepõllunduse edendamine ning kasvatajatele parimate tulemuste pakkumine tänu 100% mahepõllundustoodetele.
Praegu asub Biobizzi peakorter Bilbaos. Selles asukohas asuvad enamik haldusosakondi, näiteks rahandus, turundus või logistika, samuti meie toodete peamine tootmisettevõte. Lisaks on meil kontorid Barcelonas, Prantsusmaal, Suurbritannias ja Ameerika Ühendriikides.
Need rajatised koos meie müügiosakonnaga võimaldavad meil olla kohal 64 erinevas riigis üle maailma. Biobizzi tooteid võib leida peaaegu kõigist Euroopa riikidest, Põhja- ja Lõuna-Ameerikast ning teistest riikidest, näiteks Lõuna-Aafrikast või Austraaliast.
BioTabs:
BioTabsi orgaaniliste väetiste kohta
BioTabs on uuenduslik Hollandi uurimisettevõte ning orgaaniliste väetiste ja mullaomaduste parandajate tootja. Oleme kasvatajad, kellel on rohkem kui 35-aastane taimekasvatuse kogemus. Oleme oma armastatud taimi Rockwoolis keemiliselt harinud 25 aastat. Kümme aastat tagasi alustasime mahekasvatuse katsetamist.
Meie jaoks oli see pöördepunkt.
Tulemused olid hämmastavad. Pärast rikkalikku saaki ei tundnud me peaaegu oma taimede lõhna ja maitset.
Lõhn ja maitse olid kordades rikkamad ja intensiivsemad, kui olime varem kogenud. See oli meie püüdluste algus orgaanilise kasvatamise meetodi alguses ...
ja nii sündis BioTabsi ettevõte ...